Ako vám ELISAN pomôže s reguláciou počtu zákazníkov vo vašej prevádzke? Prinášame odpovede na najčastejšie otázky

11. mája 2021


Momentálne sú v platnosti opatrenia, kvôli ktorým môže byť v prevádzke najviac 1 zákazník na 15 m2. Potrebujete zabezpečiť, aby sa vo vašom obchode nenachádzal väčší počet ľudí, než je povolené a aby boli splnené aj ostatné nariadené opatrenia? Nemusíte zamestnať ďalšieho pracovníka, postačí vám riešenie ELISAN. Aké má výhody a čo v prípade, že pandémia skončí? Prinášame vám odpovede na vaše najčastejšie otázky.

Je riešenie vhodné aj v prípade, že mám oddelený vstup a výstup z mojej prevádzky? 

Áno, ELISAN využijete v každom priestore, čiže okrem prevádzky s obojsmerným vstupom/výstupom aj v prevádzke s oddelených vstupom a výstupom a dokonca aj v takej, ktorá má vstupov a výstupov viac. Stojany medzi sebou komunikujú prostredníctvom wifi.

Čo v prípade, že sa kapacita naplní?

Ani v prípade, že bude kapacita naplnená, nemusíte nič robiť. ELISAN na to upozorní hlásením na svojom displeji a vyzve zákazníkov, aby do prevádzky nevstupovali. 

Mám prevádzku, kde personál zvykne často vychádzať a vchádzať. Je to problém?

Nie, ELISAN má inteligentnú funkciu, aby personál pri prechode nezarátaval.

Čo ak sa opatrenia uvoľnia alebo, naopak, sprísnia, a budem potrebovať zmeniť maximálny počet zákazníkov v mojej prevádzke?

Zmeny spravíte veľmi jednoducho cez nastavenie v menu riešenia. Takisto sa dá v prípade nezrovnalostí poľahky zmeniť aj reálny počet ľudí v prevádzke.

Aké má ELISAN ďalšie funkcie?

Okrem regulácie počtu návštevníkov je v riešení ELISAN k dispozícii aj bezkontaktná dezinfekcia rúk, inteligentná detekcia rúšok na tvári, ako aj bezkontaktné meranie telesnej teploty.

Kde môžem ELISAN umiestniť?

ELISAN môžete umiestniť kdekoľvek. Vďaka 12 V napájaniu nie ste závislí od zástrčiek. 

Čo s ELISANOM po skončení pandémie?

Odborníci sa zhodujú, že je celkom pravdepodobné, že sa koronavírus bude vracať v rôznych mutáciách či môžu vzniknúť ďalšie podobné vírusy. Je teda možné, že ELISAN budete potrebovať ešte dlho. Všetci však tiež dúfame, že to tak nebude. Preto má ELISAN aj funkciu vytvárania štatistík návštevnosti prevádzky pre marketingové účely, možnosť personalizácie a individuálneho vizuálu, ako aj možnosť využitia ako informačný a reklamný stojan pre zákazníkov.