5 dôvodov, prečo vymeniť klasický dávkovač dezinfekcie za ELISAN

11. mája 2021


Od 19. apríla 2021 môžu byť služby a obchody zase otvorené. Pri vstupe do prevádzky je však nutné mať k dispozícii dezinfekciu na ruky a zákazník musí mať prekryté horné aj dolné dýchacie cesty. Naďalej tiež platí obmedzenie počtu zákazníkov v prevádzke, ktoré je aktuálne 1 zákazník na 15 m2

Máte zatiaľ len plastovú nádobu na dezinfekciu a maximálny počet zákazníkov hlási len papierová A4ka nalepená na vašej prevádzke? Vykročte do 21. storočia vďaka modernému systému na zabezpečenie hygienických opatrení v prevádzkach ELISAN.

Prečo vymeniť klasický dávkovač dezinfekcie za ELISAN? Ponúkame vám 5 dobrých dôvodov.

1. ELISAN má okrem bezkontaktnej dezinfekcie rúk ďalšie 3 funkcie.

ELISAN ponúka aj inteligentnú detekciu rúšok na tvári, bezkontaktné meranie telesnej teploty a tiež reguláciu počtu osôb v priestoroch.

2. S ELISANOM sa môžete spoľahnúť na to, že dodržíte všetky aktuálne platné nariadenia.

Stačí len jednoduché nastavenie v menu a už sa nemusíte o nič viac starať.

3. Nemusíte zamestnávať ďalšiu pracovnú silu, ktorá by vám s vynucovaním opatrení pomohla.

Riadenie zákazníkov je jednoduché vďaka základným hlasovým a vizuálnym povelom.

4. ELISAN ponúka vďaka celonerezovému prevedeniu najvyšší stupeň hygieny.

Okrem toho disponuje aj atraktívnym 10″ displejom s vysokým HD rozlíšením. ELISAN je tiež možné umiestniť vďaka 12 V napájaniu kdekoľvek.

5. ELISAN môžete využiť aj na iné účely.

ELISAN disponuje aj dodatočnými funkciami, ktoré využijete súbežne s trvaním pandémie covidu-19, ale aj po nej. V ELISANE máte možnosť vytvárania štatistík návštevnosti prevádzky pre marketingové účely, personalizácie a individuálneho vizuálu, ako aj možnosť využitia ako informačný a reklamný stojan pre zákazníkov.